Mūsų kontaktai:

Paslaugos

Paslaugos

Kartais norisi nustebinti kitus ir būti nustebintam pačiam. Kartais norisi pramogos, kuri yra kitokia nei buvusios iki šiol...

Mes Jums galime pasiūlyti pramogą, kuri bus ne tik įdomi, bet ir skani. Organizuojame sraigių degustacijas, kurių metu suteikiame galimybę paskanauti visame pasaulyje vertinamo delikateso - sraigių.

  • Sraigių degustacija gimtadienyje (asmeninis ar įmonės gimtadienis)
  • Sraigių degustacija vestuvėse
  • Sraigių degustacija mergvakaryje ar bernvakaryje
  • Sraigių degustacija krikštynose
  • Sraigių degustacija vakarėlyje (asmeninis ar įmonės vakarėlis)
  • Sraigių degustacija mokyklos šventėje

Sraigių degustacija - tai pramoga, kuri nustebins ir Jus ir Jūsų svečius.

Dirbame visoje Lietuvoje, todėl atvyksime į bet kurią Jūsų šventei pasirinktą vietą arba patys padėsime ją suorganizuoti.

Sraigių degustacija su edukacine programa

Svarbu ne tik skaniai valgyti, bet ir žinoti ką valgome.

Degustacijos metu skanausite sraiges, susipažinsite su sraigių auginimo ypatumais, produkto gamyba, maistinėmis bei naudingomis savybėmis. Sužinosite, kodėl verta skanauti sraiges ne tik kartą gyvenime, bet netgi įtraukti jas į savo racioną.

"Gurmanų iššūkis". Sraiges paruošime skirtingų skonių, pagal gurmanų vertinamus receptus. Patikrinsime ar paragavę Jūs galite pasakyti, kokios sudedamosios dalys panaudotos gaminant sraiges.

Atvykstame į vietą su visa reikiama įranga. Pasirūpinsime indais bei įrankiais. Degustacija gali vykti patalpoje ir lauke.

Kviečiame Jus, pakviesti Mus, pas Save į svečius!

Tel. Nr. +37061100390

info@sraigiudelikatesai.lt

Sraigių degustacija ant lavos akmens.

Ar teko kada ragauti sraigių, paruoštų ugnikalnio karštyje?..

Mes suteiksime Jums galimybę paskanauti sraigių, paruoštų ant lavos akmens.

Pirmiausia kartu uždegsime lavos akmenį bei stebėsime jo įkaitimą. Degustuosime ant lavos akmens paruoštas sraiges, susipažinsime su sraigių paruošimo įdomybėmis, sužinosite apie skirtingus sraigių paruošimo būdus. 

Atvykstame į vietą su visa reikiama įranga. Pasirūpinsime indais ir įrankiais. Degustacija gali vykti lauke, išskirtiniu atveju patalpoje.

Kviečiame Jus, pakviesti Mus, pas Save į svečius!

Tel. Nr. +37061100390

info@sraigiudelikatesai.lt

 

Sraigių ir vyno degustacija.

Sraigės ir vynas visais laikais buvo tinkamas derinys.

Kviečiame paskanauti šio gurmaniško derinio. Degustacijos metu skanausite sraiges derindami su išskirtiniu vynu. Sužinosite įdomių faktų, įvairių subtilybių bei kaip teisingai degustuoti sraiges su vynu.

Surengsime Jums gurmanišką pobūvį Jūsų pasirinktai progai. Šis pasiūlymas skirtas kiekvienam, norinčiam pasimėgauti gurmaniškais skoniais ir netradiciškai praleisti vakarą. Atvyksime į bet kurią Jūsų šventei pasirinktą vietą, arba patys padėsime ją suorganizuoti.

Atvykstame į vietą su visa reikiama įranga. Pasirūpinsime indais ir įrankiais. Degustacija gali vykti patalpoje ir lauke.

Tel. Nr. +37061100390

info@sraigiudelikatesai.lt

 

Sraigių degustacija laive.

Gurmaniškas pasiplaukiojimas trijose Lietuvos upėse.

Kviečiame į nepaprastą pasiplaukiojimą laivais "Perlas" ir „Kaunas“.

Laivas Jus plukdys tolyn nuo miesto šurmulio, o besigrožint Nemuno, Neries ir Nevėžio gamtovaizdžiais laive vyks neįprasta sraigių degustacija. Jos metu turėsite progos susipažinti su sraigių patiekalų įpatumais, pamatyti kaip jos paruošiamos ir kepamos ant "lavos" akmens.

Degustacija vyksta šiltuoju metų laiku.

Kviečiame Jus, pakviesti Mus, pas Save į svečius!

Tel. Nr. +37061100390

info@sraigiudelikatesai.lt

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - Daugiau informacijos

Lankantis Svetainėje, Bendrovė arba Bendrovės įgalioti paslaugų teikėjai pasitelkia įvairias technologijas duomenų išsaugojimui tam, kad Lankytojų naudojimasis Svetaine būtų patogesnis ir saugesnis, o siūlomos paslaugos būtų aktualesnės. Ši slapukų politika sukurta tam, kad Lankytojai sužinotų daugiau informacijos apie tinklalapyje naudojamas technologijas ir kaip Bendrovė jas naudoja.

Uždaryti